Telin Çivi İle Dansı

0 62

Son yıllarda çivi ve telin dansını gören herkes Filografi sanatına büyük bir ilgi gösterir hale gelmiştir. Biraz el becerisi ve sabırla işlenen bu sanat insan sevmeyi, aşkı ve muhabbeti öğretmektedir. Bir ahşap zemin üzerine verilen desen doğrultusunda çakılan çiviler sabırlı bir şekilde aynı hizada dizilmektedir. Daha sonra çakılan bu çiviler güzel bir şekilde verniklenmelidir. Verniklenen çivileri kurumaya almalısınız Kuruduktan sonra istediğiniz renkte teller ile örmeye başlayabilirsiniz.

Filografi sanatı sergileri ve kursları hızlı bir şekilde yayılmaya başlanmıştır. Bu alanda çok güzel sergiler ile tanışarak vaktinizi iyi bir sanat öğrenerek değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bu tarz sanatlar insan hayatı açısından dış dünyanın kötü etkileri ve stresinden uzak durmak için oldukça idealdir. Sanatı severek yapan ve öğrenen insanlar son zamanlarda hayatlarında daha olumlu durumlar yaşamaktadır. Allah lafzı, besmele, lale içinde Allah lafzı, takımınızın amblemleri, kız kulesi gibi çok sevdiğiniz tarihi yerleri dilediğiniz gibi tablo yapabilirsiniz. Hem kendiniz için hem de sevdiklerinize güzel hediyeler yapabilirsiniz.

Özellikle ev hanımları biraz olsun kendiniz için bir şeyler yapmanın zamanı gelmiş bulunmaktadır. Bunun için biraz stresten uzak durmak ve güzel şeyler yaşamak için Filografi sanatı öğrenebilirsiniz. Bu sanatı öğrenirken acele etmemeli ve biraz sabır göstermelisiniz. Sabır ile teli ve çivinin dansını herkese göstermeli ve herkesi bu güzel sanata teşvik etmelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.