Kokunuz İle Karşınızdakini Etkileme

0 75

Her insan şüphesiz parfüm kullanmayı oldukça sevmektedir. Özelliklede kadınlar güzel kokmayı ve temiz olmayı sevdiklerinden dolayı kokusuz yaşayamazlar. Bir kadın olarak erkeğinizi etkilemenin ve onun üzerinde izler bırakmanın yollarını arıyorsanız. Çok ince bir ayrıntı, ama oldukça kalıcı bir çözüm sizler için geliyor. Sadece avucunuza kendi parfümünüzden bir miktar sıkmanız yeterlidir. Her randevuya giderken muhakkak bu ayrıntıyı uygulamalısınız. Kokunuzun sevdiğiniz adam üzerinde kalması için kolay ve ufak bir uygulamadır.

Elinize sıkmış olduğunuz parfüm randevulaştığınız sırada tokalaşmanız ile birlikte bütün etkinizi üzerinde bırakacaksınız. Elinizi tutan karşı tarafın avuçları içerisinde sizin kokunuz kalacaktır. Bu sayede siz ayrıldıktan sonra kokunuzun etkisi sevdiğiniz adamın hafızalarından hiçbir zaman çıkmayacaktır. Bundan dolayı kullandığınız kokular ağır değil daima hafif ve çiçeksi olmalıdır. Erkekler hiçbir zaman oda parfümü gibi kokan ağır kokulardan hoşnut olmazlar. Kesinlikle üzerinize sıkacağınız parfümler bile oldukça hafif olmalıdır. Bundan dolayı avucunuz ile tek bir sefer tokalaşmanız sizin için gerçek anlamıyla dönüm noktası olacaktır.

Parfüm seçimi yaparken gül kokan, menekşe tarzında hafif kokular bulmalısınız. Vanilya gibi kokular biraz daha ağır kaçacaktır. Eğer vanilya kokusunu seviyor iseniz; tek bir sefer sıkmalı ya da ilk kez randevulaştığınız bir erkeğin yanına giderken sıkmamalısınız. Çünkü karşınızdaki kişi bundan rahatsız olabilir. Ama çok hafif olan bir koku avuçlarınızda olması yeterli bir durumdur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.