Su Yeşili Fırtınası

0 101

Her sene Paris’ten gelen moda esintisi ülkemizde hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Modacılar tarafından belirlenen ve jet hızı ile tüm moda severlerin ilgisini çeken renkler ortaya çıkmıştır. 2021 renkleri arasında her kadının zevkle kullanacağı su yeşili tüm aksesuar ve kıyafetlerde rüzgar gibi esmektedir. Oldukça sakinleştirici bir özelliği olan bu renk yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilecek bir tondur. Bu rengi beyaz ve altın sarısı ile kombin ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Su yeşilini eğer gündüz kullanacak iseniz; kesinlikle beyaz aksesuarlar ile tamamlamalısınız. Tam tersi olarak beyaz bir kıyafet üzerine yeşili aksesuarlar ile tamamlamanız farklılık yaratmanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra eğer gece bir davette kullanacağınız bir elbise ise; altın sarısı çanta, kemer, aksesuarlar ile tamamlayarak geceye çok şık bir kadın olarak damganızı vurabilirsiniz. Özelliklede şifon elbiseler bu rengi daha da hafif ve sade göstermektedir. Bu sezon hangi vitrine baksanız bu rengin tonlamalarını rahatlıkla görebileceksiniz. Beyaz ve altın sarısı renkler dışında da kombinler yapmanız mümkündür.

Narçiçeği ve su yeşilini bir arada kullanarak hareketlendirmeli ve kıyafetinize farklılık koymalısınız. Bunun yanı sıra vizon rengi ile de hafif dokunuşlar yeşilin görünümünü değiştirecektir. Hangi renk ile kombin yaparsanız yapın, bu sezonun en gözdesi renkleri arasında çok fırtınalı bir şekilde eserek uzun süre yerini koruyacaktır. Sahil kenarlarına tatile gidecek olanlar için bu renk oldukça idealdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.