Kadınlar Ve Savaş Oyunları

0 98

Savaş oyunu birçok tutkunu olan kişiye sahip olmaktadır. Çünkü oyun oyun değil adeta bağımlılık makinesi olarak bilinmektedir. Yedi yaşından otuz yaşına kadar birçok erkeğin oynadığı bu oyunu aynı zamanda genç kızlar da oynamaktadır. Son dönemler de en fazla bayanların oynadıkları savaş oyunları statikleri bulunmaktadır. Amaç yenmek olunca çaba harcamak ve hırs uğruna oyun oynanmaktadır. Erkekler tarafından bayanların şikâyet edilen yönü elinde sonunda istediğini yapması ve hırs düşkünü olmasını düşünmektedirler. Bu nedenle de bile çok erkek kadınların savaş oyunu oynamasını istememektedir.

Bayanlar bu tarz oyunları oyundan ziyade bir mücadele haline getirmektedir. Akıllı hareket ederek oynamaktadırlar. Erkekler sadece bir oyun olarak gördükleri sistemi kadınlar kendileri yöneterek oynamaktadır. Birçok erkek hile yaparak bölümleri geçerken kadınların yaptığı tek şey sistemi kavramak ve oyunu kısa süre de zarfı içerisinde tamamlamaktır.

Savaş oyunu her yaşta insanın artık oynadığı bir oyun kategorisi olmaktadır. Başta çocuklar olmak üzere birçok anne ve baba çocukları gibi oynamaktadır. Hem çocukların nasıl oyunlar oynadıklarını görmekte hem de oyun oynayarak vakit geçirmekte ve eğlenmektedirler. Daha çok çalışmayan bayanlar ev de otururken işlerini bitirdikten sonra bilgisayar başına geçerek oyunlar oynamaktadırlar. Oyun ilk başlarda eğlenceli gelmektedir. Daha sonraları bölümleri atladıkça bitirdikçe merak artmaktadır. Bu nedenle bayanlar oynamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.