Gece Mavisinin Büyüsü

0 108

2021 sezonun en çok kullanılan rengi kesinlikle saks mavisi olmuştur. Birçok kıyafetin yanı sıra tamamlayan aksesuarlar bile fazlası ile vitrinlerde yer almıştır. Saks mavisi, siyah, mercan rengi, vizon ve birçok neon renkler ile kombin halinde kullanılmıştır. Bu renk biraz daha koyulaşarak gece mavisine dönüşmüş bulunmaktadır. Özelliklede kış ayında kabandan, gece elbisesine kadar birçok kıyafet üretilmiştir. Gece mavisi biraz daha koyu ve siyah tonlaması gibi bir duruşu vardır. Zaten bu rengi kullanacaksınız kesinlikle siyah bir aksesuar ile tamamlamalısınız.

Yani gece mavisini kullanacağınız zaman kesinlikle siyah renk vurgulaması yapmalısınız. Ancak bu rengi kullanacağınız zaman gece tercih ederseniz çok yerinde bir seçim olmuş olacaktır. Eğer bir mavi tutkunuz var ise; gündüzleri saks mavisi geceleri ise; gece mavisi şeklinde tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Günlük bir elbise ve belinde siyah bir kemer ile adeta sade haliniz ile bile büyüleyeceksiniz. Yapacağınız makyajda Smoke eye olmalı ki seçtiğiniz renk üzerine oldukça uyum sağlamalıdır.

Gece mavisi kıyafet üzerinde gümüş renkte sade takılar kullanabilirsiniz. Ancak bu renk kendini çok fazla belli eden ve gösteren bir yapısı olduğundan dolayı fazla aşırıya kaçan takılardan uzak durmalısınız. Giyinirken eğer seçtiğiniz kıyafetin rengi çok iddialı ise; diğer aksesuar, makyaj, saç ve çanta seçimleri biraz daha sade kalmalıdır ki yapmak istediğini olayı anında karşı tarafa gönderebilesiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.