Dövme Sildirme

0 6

Dövme Sildirme

Dövmeler, insanların deriye mürekkep sokarak yaptığı vücut modifikasyonlarıdır. Çoğu durumda dövmeler kalıcıdır ve asla silinemez.

 

Dövme Sildirme Nasıl Yapılır?

Bir dövmeyi silmenin en yaygın yolu lazerle silmedir. Bir dövmeyi silmek fiziksel olarak acı verici ve duygusal olarak travmatik olabilir, ancak dövmeyi silmek daha çekici ve genç görünmenize yardımcı olabilir.

 

Farklı seans ve sürelerde dövme sildirme yapılır. Genel olarak dövme ne kadar büyük ve yoğunsa süre de ona göre uzar. Bununla birlikte, dövme sildirme dövmesi olan kişiler için popüler bir kozmetik cerrahi seçeneğidir.

 

Dövme Sildirme Yöntemleri Nelerdir?

Lazer epilasyon tedavilerinde kullanılan lazer türü genellikle yeni cildinizdeki hem pigmenti hem de kan damarlarını etkiler. Bu, yeni mürekkebinizin doğal cilt tonunuz ve yapınızla uyum sağlaması için ideal bir ortam yaratmanıza yardımcı olur.

 

Dövme Sildirme Fiyatları

Dövmeler, özellikle tüm kol veya bacak gibi vücudunuzda geniş bir alanı kaplayan büyük dövmeleriniz varsa, çıkarılması daha pahalıya mal olabilir. Genel olarak dövme sildirme fiyatları dövmenin büyüklüğüne göre değişir.

 

Altın İğne (Scarlet X) Nedir?

Cildin daha sağlıklı ve genç olması için uygulanan tedavilerden birisi altın iğne tedavisidir. Fraksiyonel radyo frekans yöntemi ile uygulama yapılır.

 

Altın İğne (Scarlet X) Hangi Durumlarda Yapılır?

Cilt lekeleri için sık uygulanan bir yöntemdir. Aynı zamanda cilt tonu farklılıkları, aşırı terleme, gıdı sarkması, gözaltı torbaları gibi pek çok sorunun tedavisinde kullanılabilir.

 

Altın İğne (Scarlet X) Hangi Bölgeler İçin Uygundur?

Uygulama; yüzde, boyun bölgesinde, abdominal bölgede, basenlerde ve benzeri bölgelerde kullanılabilir. Aynı zamanda; altın iğne yöntemi Scarlet X olarak da adlandırılır.

 

Altın İğne (Scarlet X) Kaç Seans Yapılır?

Tedavide genel olarak 2 seans söz konusudur. Bu seanslar 1 ay ara ile yapılır. Ancak uygulama bölgesine ve soruna göre seans sayısı değişkenlik gösterebilir.

 

Altın İğne (Scarlet X) Uygulaması Ne İşe Yarar?

Scarlet X, birçok konuda işe yarar. Cilt üzerinde meydana gelen sorunların güvenli ve etkili bir şekilde tedavi edilmesinde etkili olan bir uygulamadır.

 

Altın İğnenin (Scarlet X) Avantajları Nelerdir?

Cildin hem da sağlıklı hem de daha genç görünmesini sağlar. Aynı zamanda altın iğne yöntemi kısa sürede etkili olmasıyla avantajlıdır.

 

Emslim Nedir?

Genel anlamda emslim kilo verme tedavisi, elektromanyetik yöntem ile kasların çalıştırılmasını sağlar ve kişinin genel sağlık durumunu iyileştirirken güvenli ve etkili kilo kaybını teşvik eder.

 

Emslim Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Emslim tedavisinde kasların çalıştırılması sağlanır. Özel cihaz ile elektromanyetik bir tedavi uygulanır. Kasların 20000 kere hareket etmesi sağlanarak kişinin rahat bir şekilde kilo vermesi sağlanır.

 

Emslim Uygulaması Hangi Bölgelere Uygulanır?

Uygulama, vücudun sarkma yaşanan birçok bölgesine uygulanabiliyor. Bu sayede de oldukça geniş kapsamlı bir tedavi yöntemi olarak ön plana çıkıyor. Özellikle karın bölgesindeki aşırı kilolardan kurtulma konusunda son derece etkili bir yöntemdir. Göbek, kollar ve bacaklar en yaygın uygulama alanları arasında yer alır.

 

Emslim Neden Yapılır?

Uygulama, hastaların daha sıkı ciltlere sahip olması için yapılır. Aynı zamanda emslim yönteminin yapılma amaçları arasında kas miktarını artırma da yer alır.

 

Emslim Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Uygulamanın en önemli faydalarından birisi hızlı kilo kaybıdır. Tüm vücudu forma sokar ve kas miktarını artırmada etkilidir.

 

Emslim Kimler Yaptıramaz?

Kalp pili olan hastalar, hamile kadınlar için uygun değildir. Aynı zamanda erkeklerden çok kadınlar için uygulanan bir yöntemdir. Bunlar dışında herkes emslim tedavisi olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.